Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše

Vericol

Kolagenní houba vyrobená z equinního (varianta 2a,b - kuřecího) kolagenu procesem lyofilizace. Je netoxická, neobsahuje konzervační ani jiné chemické látky, je radiačně sterilizovaná.

Tato houba je určena k lokálnímu stavění krvácení, vyznačuje se výraznou hemostatickou aktivitou a stimulací hojivých procesů v ráně. Lze ji ponechat na ráně do jejího úplného vstřebání.
Vericol je je určen pro použití v hrudní, břišní, cévní chirurgii a traumatologii k zastavení drobného krvácení, má velmi dobrý účinek u povrchových difuzních krvácení, lze také použít po ošetření chirurgického zdroje krvácení k zajištění hemostázy v chirurgicky komplikované ráně.

Varianta s kyselinou hyaluronovou

Kolagenní houba vyrobená z equinního (varianta 2a,b- kuřecího) kolagenu procesem lyofilizace.

Je netoxická, neobsahuje konzervační ani jiné chemické látky, je radiačně sterilizovaná.

Kyselina hyaluronová vyniká protizánětlivými účinky, pozitivně modifikuje vývoj jizvy.

Tato houba je určena k lokálnímu stavění krvácení, vyznačuje se výraznou hemostatickou aktivitou a stimulací hojivých procesů v ráně. Lze ji ponechat na ráně do jejího úplného vstřebání.

Vericol plus je určen pro použití u pacientů s hlubokými i povrchovými defekty, u akutních i povrchových ran po odstranění infikovaných nekroz. Lze ji také použít u defektů při chronické žilní insufieci, u pacintů se syndromem diabetické nohy a u popáleninových ran. Má velmi dobrý účinek u povrchových difuzních krvácení, lze ji také použít po ošetření chirurgického zdroje krvácení k zajištění hemostázy v chirurgicky komplikované ráně.

V prodeji jsou tyto 4 druhy

Vericol-H (koňský kolagen typu I)

Vericol-H plus (Koňský kolagen typu I - 95 %, Hyaluronan sodný - 5 %)

Vericol-CH (Kuřecí kolagen typu I)

Vericol-CH plus (Kuřecí kolagen typu I - 95 %, Hyaluronan sodný - 5 %)